Aventics 1823391623 (QR2-S-RED-DA12-DA06) Serie QR2-S Standard
€3.67
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823391623
Manufacturer Nr.
1823391623
Aventics 1823391623 (QR2-S-RED-DA12-DA06) Serie QR2-S Standard
Frequently Bought Together
-
This Item:
€3.67Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823373042 (QR2-S-RPN-G018-DA05) Serie QR2-S Standard
€2.78Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823391943 (QR2-S-RVA-DA10-DA10) Serie QR2-S Standard
€5.69Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | Ø 6 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR2-S-RED-DA12-DA06 |
| Manufacturer Nr. | 1823391623 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.028000 |
| HS-Code | 74122000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










