Aventics 1823391626 (QR2-S-RED-DA14-DA06) Serie QR2-S Standard
€4.92
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823391626
Manufacturer Nr.
1823391626
Aventics 1823391626 (QR2-S-RED-DA14-DA06) Serie QR2-S Standard
Frequently Bought Together
-
This Item:
€4.92Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R432000060 (QR1-S-RDS-D516) Serie QR1-S Standard
€3.77Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R432000073 (QR1-S-RID-D038-N038) Serie QR1-S Standard
€25.43Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | Ø 6 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR2-S-RED-DA14-DA06 |
| Manufacturer Nr. | 1823391626 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.044000 |
| HS-Code | 74122000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










