Aventics 1823391629 (QR2-S-RDS-DA04-DA04) Serie QR2-S Standard
€1.44
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823391629
Manufacturer Nr.
1823391629
Aventics 1823391629 (QR2-S-RDS-DA04-DA04) Serie QR2-S Standard
Aventics 1823391629 (QR2-S-RDS-DA04-DA04) Serie QR2-S Standard is available to buy in increments of 25
Frequently Bought Together
-
This Item:
€1.44Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R432002352 (QR1-S-RCA-D516) Serie QR1-S Standard
€4.00Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R432003254 (QR1-S-RTR-D516-D532) Serie QR1-S Standard
€6.71Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR2-S-RDS-DA04-DA04 |
| Manufacturer Nr. | 1823391629 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.002900 |
| HS-Code | 74122000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










