Aventics 1823391642 (QR2-S-RSM-DA14-DA14) Serie QR2-S Standard
€15.86
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823391642
Manufacturer Nr.
1823391642
Aventics 1823391642 (QR2-S-RSM-DA14-DA14) Serie QR2-S Standard
Frequently Bought Together
-
This Item:
€15.86Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 2122214120 (QR1-S-RTT-G012-DA14) Serie QR1-S Standard
€17.09Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R432000123 (QR1-S-RPN-D012-N012) Serie QR1-S Standard
€5.35Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | Ø 14 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR2-S-RSM-DA14-DA14 |
| Manufacturer Nr. | 1823391642 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.075000 |
| HS-Code | 74122000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










