Aventics 1823391605 (QR2-S-RT1-G038-DA10) Serie QR2-S Standard
€10.53
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823391605
Manufacturer Nr.
1823391605
Aventics 1823391605 (QR2-S-RT1-G038-DA10) Serie QR2-S Standard
Frequently Bought Together
-
This Item:
€10.53Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R432000330 (QR1-S-MAN-D532-N018) Serie QR1-S Mini
€3.44Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R432000061 (QR1-S-RDR-D516-D014) Serie QR1-S Standard
€4.14Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 3/8 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR2-S-RT1-G038-DA10 |
| Manufacturer Nr. | 1823391605 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.043000 |
| HS-Code | 39174000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










