Aventics 1823391647 (QR2-S-RAI-G014-DA04) Serie QR2-S Standard
€6.11
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823391647
Manufacturer Nr.
1823391647
Aventics 1823391647 (QR2-S-RAI-G014-DA04) Serie QR2-S Standard
Frequently Bought Together
-
This Item:
€6.11Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 2544008140 (QR2-C-RPN-R014-DA08) Serie QR2-C Edelstahl
€30.19Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R432000361 (QR1-S-MY2-D014-D532) Serie QR1-S Mini
€10.84Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR2-S-RAI-G014-DA04 |
| Manufacturer Nr. | 1823391647 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.026000 |
| HS-Code | 74122000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










