Aventics 1823391713 (QR2-S-RVT-G014-DA04) Serie QR2-S Standard
€6.56
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823391713
Manufacturer Nr.
1823391713
Aventics 1823391713 (QR2-S-RVT-G014-DA04) Serie QR2-S Standard
Frequently Bought Together
-
This Item:
€6.56Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R432000355 (QR1-S-MVT-D014-N018) Serie QR1-S Mini
€5.00Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R432000029 (QR1-S-RAI-D532-N014) Serie QR1-S Standard
€8.05Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR2-S-RVT-G014-DA04 |
| Manufacturer Nr. | 1823391713 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.024000 |
| HS-Code | 74122000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










