Aventics 1823391780 (NU2-S-RTT-G014-DI04) Serie NU2
€6.49
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823391780
Manufacturer Nr.
1823391780
Aventics 1823391780 (NU2-S-RTT-G014-DI04) Serie NU2
Frequently Bought Together
-
This Item:
€6.49Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823391086 (NU2-S-RSM-DI06-DI06) Serie NU2
€6.80Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823391074 (NU2-S-RV1-G018-DI03) Serie NU2
€3.62Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 15 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| SAP-Kurztext | NU2-S-RTT-G014-DI04 |
| Manufacturer Nr. | 1823391780 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.036000 |
| HS-Code | 74122000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










