Aventics 1823391785 (NU2-S-RVT-R018-DI06) Serie NU2
€3.08
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823391785
Manufacturer Nr.
1823391785
Aventics 1823391785 (NU2-S-RVT-R018-DI06) Serie NU2
Frequently Bought Together
-
This Item:
€3.08Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823391070 (NU2-S-RTS-G018-DI03) Serie NU2
€7.26Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823340000 (NU2-S-RNU-DA08) Serie NU2
€1.16Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 15 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| Druckluftanschluss | R 1/8 |
| SAP-Kurztext | NU2-S-RVT-R018-DI06 |
| Manufacturer Nr. | 1823391785 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.020000 |
| HS-Code | 74122000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










