Aventics 1823391905 (QR2-S-RW1-M005-DA06) Serie QR2-S Standard
€7.12
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823391905
Manufacturer Nr.
1823391905
Aventics 1823391905 (QR2-S-RW1-M005-DA06) Serie QR2-S Standard
Frequently Bought Together
-
This Item:
€7.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412000624 (QR1-S-RV1-G014-DA06) Serie QR1-S Standard
€7.03Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823381053 (QR2-F-RTK-DA10-DA10) Serie QR2-F Wärmebeständig
€13.31Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | M5 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR2-S-RW1-M005-DA06 |
| Manufacturer Nr. | 1823391905 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.014000 |
| HS-Code | 74122000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










