Aventics 1823391912 (VANNE-2/2-G3/8) 2/2-Wegeventil-Absperrhahn, Serie SC01
€17.90
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823391912
Manufacturer Nr.
1823391912
Aventics 1823391912 (VANNE-2/2-G3/8) 2/2-Wegeventil-Absperrhahn, Serie SC01
Frequently Bought Together
-
This Item:
€17.90Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010595 (CC04-G012-DA12-1_2) Drosselrückschlagventil, Serie CC04
€41.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412005574 (QR1-SKR-DA06) Rückschlagventil, Serie QR1-SKR
€25.00Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 3/8 |
| Nenndurchfluss Qn | l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -18 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | VANNE-2/2-G3/8 |
| Manufacturer Nr. | 1823391912 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.075000 |
| HS-Code | 74122000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










