Aventics 1823391917 (QR2-S-RI2-G014-DA08) Serie QR2-S Standard
€18.69
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823391917
Manufacturer Nr.
1823391917
Aventics 1823391917 (QR2-S-RI2-G014-DA08) Serie QR2-S Standard
Aventics 1823391917 (QR2-S-RI2-G014-DA08) Serie QR2-S Standard is available to buy in increments of 10
Frequently Bought Together
-
This Item:
€18.69Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R432000274 (QR1-S-RYR-D038-D014) Serie QR1-S Standard
€11.91Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R432000334 (QR1-S-MSM-D018) Serie QR1-S Mini
€9.15Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR2-S-RI2-G014-DA08 |
| Manufacturer Nr. | 1823391917 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.080000 |
| HS-Code | 74122000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










