Aventics 3354418710 (MS01-05-3/2CC-SR-D6X1-PA-GF) Serie MS01
€3,086.71
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-3354418710
Manufacturer Nr.
3354418710
Aventics 3354418710 (MS01-05-3/2CC-SR-D6X1-PA-GF) Serie MS01
Frequently Bought Together
-
This Item:
€3,086.71Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412011192 (MS01-02-5/2XX-SR-G014-GD-AL) Serie MS01
€1,537.93Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1827020143 (CB1-RND-040-040-SN1-SN2) Sensorbefestigung
€12.67Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Betriebsspannung V DC | 24 V |
| Elektrische Schnittstelle | Form C |
| Anschluss Ausgang | Ø6x1 |
| Umgebungstemperatur max. | 50 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 0 °C |
| Anschluss Entlueftung | G 1/8 |
| Anschluss Eingang | G 1/4 |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 4 bar |
| SAP-Kurztext | MS01-05-3/2CC-SR-D6X1-PA-GF |
| Manufacturer Nr. | 3354418710 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 3.700000 |
| HS-Code | 84798997 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










