Aventics 3354418730 (MS01-03-3/2CC-SR-D6X1-PA-GF) Serie MS01
€2,073.01
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-3354418730
Manufacturer Nr.
3354418730
Aventics 3354418730 (MS01-03-3/2CC-SR-D6X1-PA-GF) Serie MS01
Frequently Bought Together
-
This Item:
€2,073.01Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5230033502 (CB1-523-032-063-RM6) Sensorbefestigung, Serie CB1
€5.27Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1834484096 (CN1-FORM_B-M16X1,5-2+E) Leitungsdose, Serie CN1
€8.62Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Betriebsspannung V DC | 24 V |
| Elektrische Schnittstelle | Form C |
| Anschluss Ausgang | Ø6x1 |
| Umgebungstemperatur max. | 50 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 0 °C |
| Anschluss Entlueftung | G 1/8 |
| Anschluss Eingang | G 1/4 |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 4 bar |
| SAP-Kurztext | MS01-03-3/2CC-SR-D6X1-PA-GF |
| Manufacturer Nr. | 3354418730 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 2.800000 |
| HS-Code | 84798997 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought









