Aventics 5340053000 (Non-Return Valvee ZZ99-G012-G01) Entsperrbares Rückschlagventil, Serie NR02
€109.20
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-5340053000
Manufacturer Nr.
5340053000
Aventics 5340053000 (Non-Return Valvee ZZ99-G012-G01) Entsperrbares Rückschlagventil, Serie NR02
Frequently Bought Together
-
This Item:
€109.20Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5341124100 (Throttle Valvee ZZ99-G012-G012) Serie CC01
€61.80Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823391908 (ROBINET D'ARRET) 2/2-Wegeventil-Absperrhahn, Serie SC01
€15.48Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/2 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -25 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 3 bar |
| SAP-Kurztext | NON-RETURN VALVE ZZ99-G012-G012 |
| Manufacturer Nr. | 5340053000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.340000 |
| HS-Code | 84812090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










