Aventics 5341122100 (Throttle Valvee ZZ99-G014-G014) Serie CC01
€36.37
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-5341122100
Manufacturer Nr.
5341122100
Aventics 5341122100 (Throttle Valvee ZZ99-G014-G014) Serie CC01
Frequently Bought Together
-
This Item:
€36.37Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821200192 (Throttle Check VLV DROSSELRUEC) Drosselrückschlagventil, Serie CC04
€27.06Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821003026 (C.A.R PILOTE G 1/4) Entsperrbares Rückschlagventil, Serie NR02
€60.92Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 0 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.5 bar |
| SAP-Kurztext | THROTTLE VALVE ZZ99-G014-G014 |
| Manufacturer Nr. | 5341122100 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.130000 |
| HS-Code | 84812090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










