Aventics 5530011200 (LUFTMENGENSENSOR I) Luftmengensensor, Serie 553-001
€3,016.27
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-5530011200
Manufacturer Nr.
5530011200
Aventics 5530011200 (LUFTMENGENSENSOR I) Luftmengensensor, Serie 553-001
Frequently Bought Together
-
This Item:
€3,016.27Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R402003758 (CN2-5-POL-M12X1-PL) Datenstecker, Serie CN2
€115.52Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1827020298 (CB1-MNI-016-016-ST6) Sensorbefestigung, Serie CB1
€12.82Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Elektrische Schnittstelle | M12x1 |
| Umgebungstemperatur max. | 50 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 5 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| SAP-Kurztext | LUFTMENGENSENSOR I |
| Manufacturer Nr. | 5530011200 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 1.500000 |
| HS-Code | 73269098 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










