Aventics R412005576 (QR1-SKR-DA10) Rückschlagventil, Serie QR1-SKR
€56.89
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412005576
Manufacturer Nr.
R412005576
Aventics R412005576 (QR1-SKR-DA10) Rückschlagventil, Serie QR1-SKR
Aventics R412005576 (QR1-SKR-DA10) Rückschlagventil, Serie QR1-SKR is available to buy in increments of 2
Frequently Bought Together
-
This Item:
€56.89Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821000002 (SHUTTLE Valvee SDC G1/8) Wechselventil
€33.26Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5342000000 (SHUTTLE Valvee NW2 M5) Wechselventil
€70.29Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | Ø 10 |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 0 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.8 bar |
| SAP-Kurztext | QR1-SKR-DA10 |
| Manufacturer Nr. | R412005576 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.055000 |
| HS-Code | 84812090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










