Aventics R412024737 (CC02-SL-G018-DA04-2_1) Drosselrückschlagventil, Edelstahl, Serie CC02-SL
€140.40
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412024737
Manufacturer Nr.
R412024737
Aventics R412024737 (CC02-SL-G018-DA04-2_1) Drosselrückschlagventil, Edelstahl, Serie CC02-SL
Frequently Bought Together
-
This Item:
€140.40Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5340053000 (Non-Return Valvee ZZ99-G012-G01) Entsperrbares Rückschlagventil, Serie NR02
€131.65Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010572 (CC04-G014-DA08-2_1) Drosselrückschlagventil, Serie CC04
€21.20Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 150 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 0 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.5 bar |
| Druckluftanschluss | Ø 4 |
| SAP-Kurztext | CC02-SL-G018-DA04-2_1 |
| Manufacturer Nr. | R412024737 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 84812090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










