Aventics R422001788 (CCI-DA-063-0025-00412341100000) Kompaktzylinder ISO 21287, Serie CCI
AVENTICS
Originalprodukt
Net price (excl. VAT)
€192.02
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Lieferbar
Schneller Versand
Artikel
AVE-R422001788
Hersteller-Nr.
R422001788
Persönliche Fachberatung
Neuware
Fachhändler seit 2009
Originalprodukt
Weltweiter Versand
Artikeldaten
Hersteller-Nr.R422001788
Zolltarifnummer84123100
ZustandNew
Article
AVE-R422001788
Aventics R422001788 (CCI-DA-063-0025-00412341100000) Kompaktzylinder ISO 21287, Serie CCI
Frequently Bought Together
-
This Item:
€192.02Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R422001522 (CCI-SA-016-0020-00312241100002) Kompaktzylinder ISO 21287, Serie CCI
€71.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R422001575 (CCI-SA-032-0020-00312241100000) Kompaktzylinder ISO 21287, Serie CCI
€96.97Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch |
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Hub | 25 mm |
| Kolbendurchmesser | 63 mm |
| Kolbenstangengewinde | M12x1,25 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 1 bar |
| SAP-Kurztext | CCI-DA-063-0025-004123411000000000000022 |
| Manufacturer Nr. | R422001788 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 1.100000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought






