Aventics R480058830 (ICL/32/0050-8-M00B11S1W0/00DW/) ISO 15552, Serie CCL-IS
€166.81
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R480058830
Manufacturer Nr.
R480058830
Aventics R480058830 (ICL/32/0050-8-M00B11S1W0/00DW/) ISO 15552, Serie CCL-IS
Frequently Bought Together
-
This Item:
€166.81Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480671122 (CCL-DA-025-0320-IS-0210022211A) ISO 15552, Serie CCL-IS
€182.47Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480060080 (ICL/125/0025-8-M00B11S1W0/00DW) ISO 15552, Serie CCL-IS
€795.29Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | pneumatisch |
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Hub | 50 mm |
| Kolbendurchmesser | 32 mm |
| Kolbenstangengewinde | M10x1,25 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 1.5 bar |
| SAP-Kurztext | ICL/32/0050-8-M00B11S1W0/00DW/WWSC1 |
| Manufacturer Nr. | R480058830 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.800000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought


