Aventics R412007884 (PE6-P2-L HYST. FEST) Drucksensor, Serie PE6
€95.83
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412007884
Manufacturer Nr.
R412007884
Aventics R412007884 (PE6-P2-L HYST. FEST) Drucksensor, Serie PE6
Frequently Bought Together
-
This Item:
€95.83Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1827020143 (CB1-RND-040-040-SN1-SN2) Sensorbefestigung
€10.95Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412024835 (CN1-CISTU0-V1000-2V2-24V) Leitungsdose mit Kabel, Serie CN1
€35.23Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | Ø 1,2x1 |
| Elektrische Schnittstelle | M8x1 |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 0 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | PE6-P2-L HYST. FEST |
| Manufacturer Nr. | R412007884 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.055000 |
| HS-Code | 85365080 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought









