Aventics R412007886 (PE6-P2-S HYST. FEST) Drucksensor, Serie PE6
€110.92
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412007886
Manufacturer Nr.
R412007886
Aventics R412007886 (PE6-P2-S HYST. FEST) Drucksensor, Serie PE6
Frequently Bought Together
-
This Item:
€110.92Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010806 (PE5-IO-G014-000-120-M12) Drucksensor, Serie PE5
€297.68Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412011198 (MS01-08-5/2XX-SR-G014-GD-AL) Serie MS01
€4,545.30Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | Ø 1,2x1 |
| Elektrische Schnittstelle | M8x1 |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 0 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | PE6-P2-S HYST. FEST |
| Manufacturer Nr. | R412007886 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.055000 |
| HS-Code | 85365080 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










