Aventics 0496400607 (MSS-080/100 METAL/NBR) Modulares Dichtungssystem
€112.26
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-496400607
Manufacturer Nr.
496400607
Aventics 0496400607 (MSS-080/100 METAL/NBR) Modulares Dichtungssystem
Frequently Bought Together
-
This Item:
€112.26Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412018759 (MSS-ITS-320-000-FPM) Modulares Dichtungssystem
€323.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0496301706 (MSS-125 PTFE/NBR) Modulares Dichtungssystem
€114.66Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 1.5 bar |
| SAP-Kurztext | MSS-080/100 METAL/NBR |
| Manufacturer Nr. | 496400607 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.110000 |
| HS-Code | 84129080 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought

