Aventics 1827231052 (PG1-ROB-M005-SNL-D25P(-)) Manometer, Serie PG1-STD
€15.84
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1827231052
Manufacturer Nr.
1827231052
Aventics 1827231052 (PG1-ROB-M005-SNL-D25P(-)) Manometer, Serie PG1-STD
Frequently Bought Together
-
This Item:
€15.84Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412003474 (PRESSURE GAUGE PG1-ROB-G014-SN) Manometer, Serie PG1-SNL-ADJ
€19.76Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412007867 (PRESSURE GAUGE ) Manometer, Serie PG1-SAS-ADJ
€23.99Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | M5 |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -40 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | PG1-ROB-M005-SNL-D25P(-) |
| Manufacturer Nr. | 1827231052 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.024000 |
| HS-Code | 90262080 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought








