Aventics 1834484155 (CN1-FORM_B-Z-2+E-5,00M-YE) Leitungsdose mit Kabel, Serie CN1
€28.74
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1834484155
Manufacturer Nr.
1834484155
Aventics 1834484155 (CN1-FORM_B-Z-2+E-5,00M-YE) Leitungsdose mit Kabel, Serie CN1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€28.74Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010719 (PM1-M3-F001-V09-000-M12X1-NONE) Druckschalter, Serie PM1
€154.47Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010771 (PE5-A1-G014-000-060-M12) Drucksensor, Serie PE5
€171.86Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Kabellänge | 5 m |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| SAP-Kurztext | CN1-FORM_B-Z-2+E-5,00M-YE |
| Manufacturer Nr. | 1834484155 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.310000 |
| HS-Code | 85366930 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










