Aventics 5226735500 (522-DA-025-0150-CUS-MAG) Minizylinder, Serie MNI
€101.91
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-5226735500
Manufacturer Nr.
5226735500
Aventics 5226735500 (522-DA-025-0150-CUS-MAG) Minizylinder, Serie MNI
Frequently Bought Together
-
This Item:
€101.91Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822333405 (MNI-DA-20-0100-U-31-01-4-00-00) Minizylinder, Serie MNI
€110.47Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5226622000 (522-DA-016-0200-MAG) Minizylinder, Serie MNI
€72.95Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | pneumatisch |
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Hub | 150 mm |
| Kolbendurchmesser | 25 mm |
| Kolbenstangengewinde | M10x1,25 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -25 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 1 bar |
| SAP-Kurztext | 522-DA-025-0150-CUS-MAG |
| Manufacturer Nr. | 5226735500 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.410000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought





