Aventics R402001235 (ICM-DA-025-0200-M) Minizylinder, Serie ICM
€124.20
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R402001235
Manufacturer Nr.
R402001235
Aventics R402001235 (ICM-DA-025-0200-M) Minizylinder, Serie ICM
Frequently Bought Together
-
This Item:
€124.20Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R404058773 (ICM-DA-032-0320-O-A034) Minizylinder, Serie ICM
€302.40Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R404053760 (ICM-DA-016-0035-M) Minizylinder, Serie ICM
€100.67Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch |
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Hub | 200 mm |
| Kolbendurchmesser | 25 mm |
| Kolbenstangengewinde | M10x1,25 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 1 bar |
| SAP-Kurztext | ICM-DA-025-0200-M |
| Manufacturer Nr. | R402001235 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.450000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought


