Aventics R412003475 (PRESSURE GAUGE PG1-ROB-G014-SN) Manometer, Serie PG1-SNL-ADJ
€19.76
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412003475
Manufacturer Nr.
R412003475
Aventics R412003475 (PRESSURE GAUGE PG1-ROB-G014-SN) Manometer, Serie PG1-SNL-ADJ
Frequently Bought Together
-
This Item:
€19.76Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010678 (PG1-ROB-G018-SFB-D50-P0-12-PC) Manometer, Serie PG1-SFB
€109.63Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412004987 (PG1-ROB-G014-SNL-D50-(0-16)BAR) Manometer, Serie PG1-SNL
€18.42Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -40 °C |
| Betriebsdruck max. | 2.5 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | PRESSURE GAUGE PG1-ROB-G014-SNL-ADJ& |
| Manufacturer Nr. | R412003475 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.080000 |
| HS-Code | 90262040 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










