Aventics R412004852 (QR2-S-RVA-DA06-DA06) Serie QR2-S Standard
€4.26
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412004852
Manufacturer Nr.
R412004852
Aventics R412004852 (QR2-S-RVA-DA06-DA06) Serie QR2-S Standard
Frequently Bought Together
-
This Item:
€4.26Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823381051 (QR2-F-RTK-DA06-DA06) Serie QR2-F Wärmebeständig
€7.76Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R432000350 (QR1-S-MVL-D014-1032) Serie QR1-S Mini
€8.76Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | Ø 6 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR2-S-RVA-DA06-DA06 |
| Manufacturer Nr. | R412004852 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.013000 |
| HS-Code | 84819000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










