Aventics R412007576 (Connection SOCKET ) Multikupplung, Serie CP1
€172.54
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412007576
Manufacturer Nr.
R412007576
Aventics R412007576 (Connection SOCKET ) Multikupplung, Serie CP1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€172.54Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R414000119 (CP1-S-NW5-G014-EX) Kupplungsstecker, Serie CP1
€4.77Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823376025 (CP1-S-NW7,8-D080) Sicherheitskupplung, Serie CP1
€56.94Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Nenndurchfluss Qn | l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | CONNECTION SOCKET . |
| Manufacturer Nr. | R412007576 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.065000 |
| HS-Code | 84819000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought









