Aventics R412007589 (QR2-S-RVT-G012-DA10) Serie QR2-S Standard
€11.60
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412007589
Manufacturer Nr.
R412007589
Aventics R412007589 (QR2-S-RVT-G012-DA10) Serie QR2-S Standard
Frequently Bought Together
-
This Item:
€11.60Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412005271 (QR1-S-MIN-M006-DA06) Serie QR1-S Mini
€4.88Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R432000263 (QR1-S-RY2-D038) Serie QR1-S Standard
€12.16Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/2 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR2-S-RVT-G012-DA10 |
| Manufacturer Nr. | R412007589 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.045000 |
| HS-Code | 84819000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought









