Aventics R412007955 (QR2-S-RPN-G012-DA16) Serie QR2-S Standard
€26.31
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412007955
Manufacturer Nr.
R412007955
Aventics R412007955 (QR2-S-RPN-G012-DA16) Serie QR2-S Standard
Frequently Bought Together
-
This Item:
€26.31Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 2122006180 (QR1-S-RVT-G018-DA06) Serie QR1-S Standard
€4.77Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412005350 (QR1-S-RMT-DA10-DA08) Serie QR1-S Standard
€20.27Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/2 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR2-S-RPN-G012-DA16 |
| Manufacturer Nr. | R412007955 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.060000 |
| HS-Code | 73071990 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










