Aventics R412010005 (DISTRIBUTEUR-4XG3/8) Mehrfach-Verteiler
€23.22
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412010005
Manufacturer Nr.
R412010005
Aventics R412010005 (DISTRIBUTEUR-4XG3/8) Mehrfach-Verteiler
Frequently Bought Together
-
This Item:
€23.22Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1820209001 (SEAL RING DIN7603-A-14X18X1,5-) Dichtring
€0.53Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1820209020 (SEAL RING 13,2X19X4,5-POLYAMID) Dichtring
€0.75Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 3/8 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | DISTRIBUTEUR-4XG3/8 |
| Manufacturer Nr. | R412010005 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.210000 |
| HS-Code | 84819000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










