Aventics R412010085 (Silencer G034 EDELSTAHL) Schalldämpfer, Serie SI1
€55.19
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412010085
Manufacturer Nr.
R412010085
Aventics R412010085 (Silencer G034 EDELSTAHL) Schalldämpfer, Serie SI1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€55.19Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1827000019 (Silencer G1/8) Schalldämpfer, Serie SI1
€4.71Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1827000022 (Silencer G1/2) Schalldämpfer, Serie SI1
€11.14Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 3/4 |
| Nenndurchfluss Qn | 2415 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 150 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 12 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | SILENCER G034 EDELSTAHL |
| Manufacturer Nr. | R412010085 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.075000 |
| HS-Code | 84129080 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought








