Aventics R412010091 (ARTICLE REF SSP ACHETE STOCK 1) 2/2-Wegeventil-Absperrhahn, Serie SC01
€19.20
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412010091
Manufacturer Nr.
R412010091
Aventics R412010091 (ARTICLE REF SSP ACHETE STOCK 1) 2/2-Wegeventil-Absperrhahn, Serie SC01
Frequently Bought Together
-
This Item:
€19.20Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823373104 (Non-Return Valvee ) Rückschlagventil, Serie NR01
€19.26Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412004776 (Throttle Check VLV 014) Drosselrückschlagventil, Serie CC02-AL
€30.14Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | R 1/2 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -18 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | ARTICLE REF SSP ACHETE STOCK 115 - DCP |
| Manufacturer Nr. | R412010091 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.130000 |
| HS-Code | 84818059 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










