Aventics R412010714 (PM1-M3-F001-V09-000-DINA-CON) Druckschalter, Serie PM1
€128.58
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412010714
Manufacturer Nr.
R412010714
Aventics R412010714 (PM1-M3-F001-V09-000-DINA-CON) Druckschalter, Serie PM1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€128.58Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412025968 (CB1-OCT-016-025-ST6) Sensorklemmstück
€17.42Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 8941012462 (CN1-FORM_A-M20X1,5-3+E-GN) Leitungsdose, Serie CN1
€20.72Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | Ø 5x1,5 |
| Elektrische Schnittstelle | ISO 4400, Form A |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 0 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.9 bar |
| SAP-Kurztext | PM1-M3-F001-V09-000-DINA-CON |
| Manufacturer Nr. | R412010714 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.230000 |
| HS-Code | 85365080 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










