Aventics R412013028 5/2-Wegeventil, Serie CD04ÿ
AVENTICS
Original product
Net price (excl. VAT)
€139.80
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
AVE-R412013028
Manufacturer no.
R412013028
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.R412013028
Customs tariff number84812090
ConditionNew
Article
AVE-R412013028
Aventics R412013028 5/2-Wegeventil, Serie CD04ÿ
Frequently Bought Together
-
This Item:
€139.80Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412013031 5/2-Wegeventil, Serie CD04ÿ
€145.10Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5772500220 3/2-Wegeventil, Serie CD04
€144.43Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Anschluss Ausgang | 1/8-27 NPTF |
| Nenndurchfluss Qn | 900 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 65 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Anschluss Entlueftung | 1/8-27 NPTF |
| Anschluss Eingang | 1/8-27 NPTF |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | CD04-5/2XX-SR-R-N018-N018-S |
| Manufacturer Nr. | R412013028 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.350000 |
| HS-Code | 84812090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought






