Aventics R419500458 (CABLE CON-DSUB25-180-PUR-05) Multipolstecker D-Sub (25-polig)
€206.66
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R419500458
Manufacturer Nr.
R419500458
Aventics R419500458 (CABLE CON-DSUB25-180-PUR-05) Multipolstecker D-Sub (25-polig)
Frequently Bought Together
-
This Item:
€206.66Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0493871203 (CONNECTOR CABLE CL03 10M 8-VAL) Verbindungskabel mit Stecker und Buchse
€346.35Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R419500474 (CABLE CON-DSUB44-90-PVC-10) Multipolstecker (44-polig)
€308.69Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Kabellänge | 5 m |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| SAP-Kurztext | CABLE CON-DSUB25-180-PUR-05 |
| Manufacturer Nr. | R419500458 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.800000 |
| HS-Code | 85444995 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought





