Aventics R419500460 (CABLE CON-DSUB25-90-PVC-03) Multipolstecker D-Sub (25-polig)
AVENTICS
Original product
Net price (excl. VAT)
€85.57
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
AVE-R419500460
Manufacturer no.
R419500460
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.R419500460
Customs tariff number85444995
ConditionNew
Article
AVE-R419500460
Aventics R419500460 (CABLE CON-DSUB25-90-PVC-03) Multipolstecker D-Sub (25-polig)
Frequently Bought Together
-
This Item:
€85.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0493871300 (CONNECTOR CABLE CL03 10M 16-VA) Verbindungskabel mit Stecker und Buchse
€416.69Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412011257 (KABEL D-SUB25 GEW DYN 5M) Multipolstecker D-Sub (25-polig)
€191.03Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Kabellänge | 3 m |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| SAP-Kurztext | CABLE CON-DSUB25-90-PVC-03 |
| Manufacturer Nr. | R419500460 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.450000 |
| HS-Code | 85444995 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought









