Aventics 8661150000 (COPPER SEAL KT 15) Dichtring
€3.73
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-8661150000
Manufacturer Nr.
8661150000
Aventics 8661150000 (COPPER SEAL KT 15) Dichtring
Aventics 8661150000 (COPPER SEAL KT 15) Dichtring is available to buy in increments of 10
Frequently Bought Together
-
This Item:
€3.73Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823391097 (TEE UNION ) T-Verteiler
€2.54Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823391098 (TEE UNION ) T-Verteiler
€3.25Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 150 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 15 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | COPPER SEAL KT 15 |
| Manufacturer Nr. | 8661150000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.009500 |
| HS-Code | 74122000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought







