Aventics R412024833 (CN1-CISPU0-V0300-2V2-24V) Leitungsdose mit Kabel, Serie CN1
€24.91
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412024833
Manufacturer Nr.
R412024833
Aventics R412024833 (CN1-CISPU0-V0300-2V2-24V) Leitungsdose mit Kabel, Serie CN1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€24.91Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1834484152 (CN1-FORM_B-Z-2+E-3,00M-YE) Leitungsdose mit Kabel, Serie CN1
€29.77Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010849 (PE2-P1-F001-V10-010-M012) Drucksensor, Serie PE2
€348.95Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Kabellänge | 3 m |
| Umgebungstemperatur max. | 90 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -25 °C |
| SAP-Kurztext | CN1-CISPU0-V0300-2V2-24V |
| Manufacturer Nr. | R412024833 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.140000 |
| HS-Code | 85444995 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










