Aventics R412024680 (PM1-M3-G014-V09-000-CAB-7M-ATE) Druckschalter, Serie PM1
€288.25
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412024680
Manufacturer Nr.
R412024680
Aventics R412024680 (PM1-M3-G014-V09-000-CAB-7M-ATE) Druckschalter, Serie PM1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€288.25Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010775 (PE5-IO-G014-V10-000-M12) Drucksensor, Serie PE5
€206.46Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1827020077 (CB1-TRB-160-200-RB1) Sensorbefestigung, Serie CB1
€56.58Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 1 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.9 bar |
| Kabellänge | 7 m |
| SAP-Kurztext | PM1-M3-G014-V09-000-CAB-7M-ATEX |
| Manufacturer Nr. | R412024680 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 85365080 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










