Aventics 2992344110 (344/110 ACID PROOF(G 1/8)) Drosselrückschlagventil, Serie 344
€344.78
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-2992344110
Manufacturer Nr.
2992344110
Aventics 2992344110 (344/110 ACID PROOF(G 1/8)) Drosselrückschlagventil, Serie 344
Frequently Bought Together
-
This Item:
€344.78Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412005505 (QR1-BSK-DA12) Kugelhahn, Serie QR1-BSK
€20.19Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821003029 (C.A.R PILOTE G 3/4) Entsperrbares Rückschlagventil, Serie NR02
€217.80Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Umgebungstemperatur max. | 120 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | 344/110 ACID PROOF(G 1/8) |
| Manufacturer Nr. | 2992344110 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.140000 |
| HS-Code | 84812090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










