Aventics R412010590 (CC04-G014-DA10-1_2) Drosselrückschlagventil, Serie CC04
€21.20
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412010590
Manufacturer Nr.
R412010590
Aventics R412010590 (CC04-G014-DA10-1_2) Drosselrückschlagventil, Serie CC04
Frequently Bought Together
-
This Item:
€21.20Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412005484 (QR1-ASC-DA10) Serie QR1-ASC
€22.21Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412024742 (CC02-SL-G038-DA10-2_1) Drosselrückschlagventil, Edelstahl, Serie CC02-SL
€185.54Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | Ø 10 |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.5 bar |
| SAP-Kurztext | CC04-G014-DA10-1_2 |
| Manufacturer Nr. | R412010590 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.040000 |
| HS-Code | 84812090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










