Aventics 0821302080 (PRESSURE REGULATOR NERGIESPARV) Druckregelventil
€64.57
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821302080
Manufacturer Nr.
0821302080
Aventics 0821302080 (PRESSURE REGULATOR NERGIESPARV) Druckregelventil
Frequently Bought Together
-
This Item:
€64.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R414001197 (ED02-000-V10-010-1M12A) E/P Druckregelventil, Serie ED02
€613.32Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 3610628330 (FS07-000-100-G014-LEV-(0,1-4,1) Feinregelventil
€985.16Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Anschluss Ausgang | G 1/4 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Anschluss Eingang | G 1/4 |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 1 bar |
| SAP-Kurztext | PRESSURE REGULATOR NERGIESPARVENTIL G1 |
| Manufacturer Nr. | 0821302080 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.075000 |
| HS-Code | 84812090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought









