Aventics 0822060601 (GPC-DA-012-0020-TL-SB) Führungszylinder, Serie GPC-TL
AVENTICS
Original product
Net price (excl. VAT)
€333.28
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
AVE-0822060601
Manufacturer no.
0822060601
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.0822060601
Customs tariff number84123100
ConditionNew
Article
AVE-0822060601
Aventics 0822060601 (GPC-DA-012-0020-TL-SB) Führungszylinder, Serie GPC-TL
Frequently Bought Together
-
This Item:
€333.28Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822062406 (GPC-DA-020-0100-E-SB) Führungszylinder, Serie GPC-E
€666.92Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822061006 (GPC-DA-016-0100-BV-SB) Führungszylinder, Serie GPC-BV
€396.62Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch |
| Druckluftanschluss | M5 |
| Hub | 20 mm |
| Kolbendurchmesser | 12 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 8 bar |
| Betriebsdruck min. | 2 bar |
| SAP-Kurztext | GPC-DA-012-0020-TL-SB |
| Manufacturer Nr. | 0822060601 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.420000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










