Aventics 0822063107 (GPC-DA-025-0025-BV-BB) Führungszylinder, Serie GPC-BV
€481.87
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0822063107
Manufacturer Nr.
0822063107
Aventics 0822063107 (GPC-DA-025-0025-BV-BB) Führungszylinder, Serie GPC-BV
Frequently Bought Together
-
This Item:
€481.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821406504 (PISTON ROD CYL MSN-DA-006-0025) Minischlitten, Serie MSN
€573.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822061000 (GPC-DA-016-0010-BV-SB) Führungszylinder, Serie GPC-BV
€295.97Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch |
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Hub | 25 mm |
| Kolbendurchmesser | 25 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 1.5 bar |
| SAP-Kurztext | GPC-DA-025-0025-BV-BB |
| Manufacturer Nr. | 0822063107 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 1.000000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










