Aventics 1820415085 (BSA-20,0-NBR-G018-IN) Serie BSA
AVENTICS
Originalprodukt
Net price (excl. VAT)
€14.55
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Lieferbar
Schneller Versand
Artikel
AVE-1820415085
Hersteller-Nr.
1820415085
Persönliche Fachberatung
Neuware
Fachhändler seit 2009
Originalprodukt
Weltweiter Versand
Artikeldaten
Hersteller-Nr.1820415085
Zolltarifnummer84149000
ZustandNew
Article
AVE-1820415085
Aventics 1820415085 (BSA-20,0-NBR-G018-IN) Serie BSA
Frequently Bought Together
-
This Item:
€14.55Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 7323001000 (FSR-300,0-MQ-G100-IN) Serie FSR
€538.90Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1820415162 (BSA-60,0-PUR-G014-IN) Serie BSA
€45.41Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Haltekraft | 3.8 N |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Anschlussgewindetyp | Innengewinde |
| Außendurchmessr | 20 mm |
| SAP-Kurztext | BSA-20,0-NBR-G018-IN |
| Manufacturer Nr. | 1820415085 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.008000 |
| HS-Code | 84149000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










