Aventics 1820415103 (BSA-88,0-MQ-G014-IN) Serie BSA
€54.64
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1820415103
Manufacturer Nr.
1820415103
Aventics 1820415103 (BSA-88,0-MQ-G014-IN) Serie BSA
Frequently Bought Together
-
This Item:
€54.64Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1820415156 (FSG-80,0-PUR-G014-IN) Serie FSG
€42.52Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1820415077 (BSA-14,0-NBR-G018-IN) Serie BSA
€14.32Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| Haltekraft | 45.2 N |
| Umgebungstemperatur max. | 180 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -30 °C |
| Anschlussgewindetyp | Innengewinde |
| Außendurchmessr | 89 mm |
| SAP-Kurztext | BSA-88,0-MQ-G014-IN |
| Manufacturer Nr. | 1820415103 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.180000 |
| HS-Code | 84149000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










